תמונת מופע: ג'יפסי - מופע פיוז'ן מרהיב של מוסיקה יהודית, צוענית, בלקנית, ספרדית לצד נגיעות ים תיכוניות, שילוב נדיר של נגינה, שירה וריקוד.

ג'יפסי - מופע פיוז'ן מרהיב של מוסיקה יהודית, צוענית, בלקנית, ספרדית לצד נגיעות ים תיכוניות, שילוב נדיר של נגינה, שירה וריקוד.

מוסיקה
היכל התרבות מעלות תרשיחא
שבת, 16 יולי 2022 בשעה 21:00
משך 1 שעות
מחיר 45 עד 55 ₪

פרטי האירוע

טניה וינוקור, כנרת וירטואוזית, זמרת, רקדנית ומלחינה, שמיצבה במהלך השנים סאונד ייחודי המשלב בין מזרח ומערב דרך המוזיקה והתנועה. 

 

היא לוקחת את הכינור - אחד מכלי הנגינה הכי מזוהים עם התרבות היהודית לאורך הדורות ומציבה אותו במרכז המופע "ג'יפסי" -  מופע מרהיב שכולו פיוז'ן של מוזיקה יהודית, צוענית, בלקנית, ספרדית ויהודית לצד נגיעות ים–תיכוניות בו היא משלבת בין נגינה, שירה וריקוד באופן שטרם נראה על הבמות.

החיבור בין הז'אנרים מבטא גם את שורשיה האישיים של וינוקור, אך במידה רבה משקף גם את התרבות הישראלית החדשה כולה – תרבות בה מזרח ומערב לא רק חיים זה לצד זה אלא גם מתחברים והופכים למשהו חדש וייחודי בנוף המוזיקה העולמי.

וינוקור נולדה בקישינב וגדלה במשפחה מוזיקלית  בה נשמה מוסיקה ואומנויות הבמה 24/7. בגיל 4  התחילה בנגינה על כינור וריקוד בלט ועל הבמה עלתה לראשונה קצת אחרי.  לארץ היא עלתה בגיל 8, ומאז הופיעה בארץ ובעולם עם גדולי האומנים ביניהם מיומנה, דיויד ברוזה, מוש בן ארי, גליקריה, ריטה, כיכבה בפרויקט מטבוחה פרוג׳קט ועוד ועם הפקות מקור שלה., 

במפגש המיוחד וינוקור מנגנת כינור, שרה, מספרת על המוזיקה ולוקחת את הצופים מסביב לעולם יחד עם המקצבים והמנגינות היהודיות, הצועניות, הספרדיות והלדינו, דרכן היא מציירת תמונות ממקומות ותרבויות בעולם.

כאומנית בינלאומית וינוקור הופיעה בארה״ב, קובה, אירופה, תאילנד, בTEDxJaffa, הקליטה 6 אלבומים, העלתה 7 מופעים, ושיתפה פעולה עם אומנים בינלאומיים מדסצפלינות שונות כמו הפסנתרנית מירים מנדס, היוצר הקובני פבל אורקיצה, הזמרת היווניה גליקריה, דיג׳י  הולנדי מייקל הלגרוב ועוד.

מהצליל הראשון מרימה טניה את האנרגיות לשמיים יחד עם להקתה, ובביצוע הייחודי רק לה מתגלה כישרון וירטואוזי בכינור ובקצב לצד נוכחות בימתית סוערת, וממגנטת.

טיקו טיקו : https://www.youtube.com/watch?v=hQ3lv2pHkeY

 

היסטוריה דה און אמור : https://www.youtube.com/watch?v=N8xMCpSMOEQ

 

ממליגה : https://www.youtube.com/watch?v=FZ0kkJb9yFs

 

 

צפה בסרטון

בחירת כרטיסים

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים